Handige links


Contact
Hockeyclub Peel & Maas
Adres
Hockeyclub Peel & Maas
Irenestraat 61
5981 XK Panningen

077-3074059
Trainingsschema zondag 21 april 2019   10:22

Er zijn géén jeugd-trainingen op de volgende dagen:

2018:

Herfstvakantie:                            van maandag 15 oktober  t/m vrijdag 19 oktober
Winterstop: vanaf maandag 17 december


2019:

Wintertrainingen (1x/wk): vanaf 21 januari 2018 1 keer per week
Carnavalsvakantie:            maandag 4 maart t/m 8 maart



Reguliere trainingen (2x/wk): vanaf maandag 4 maart 2 keer in de week
2e Paasdag: maandag 22 april
Meivakantie: vanaf maandag 29 april t/m vrijdag 3 mei
Hemelvaartsdag: donderdag 30 mei
2e Pinksterdag: maandag 10 juni
Zomerstop: vanaf maandag 3 juni


Veldverdeling (zie onderstaande schema's):
(A) = veldhelft aan zijde van parkeerplaats
(B) = veldhelft aan zijde van industrieterrein


Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes 8E1 Eef Maassen
Jans Poulissen
v1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Anouk van der Wielen
Renée Cox
Senna van Breukelen
v1 - A
19:15 - 20:45 Jongens C1 Joost Peters
Michiel Bottinga
v1 - B
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Joris Kuijt
Stan Cox
v1 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens 8E1 Roy Van Leeuwen
Rick Stevens
v1 - A
19:00 - 20:15 Meisjes D1 Laura Bouten
Mimi Holthuis
v1 - B
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Eric Mommers v1 - A VACATURE
20:15 - 21:45 Jong Dames 1 Fred Croughs v1 - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Joris Kuijt
Stan Cox
v1 - A
19:00 - 20:30 Jongens C1 Joost Peters
Michiel Bottinga
v1 - B
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Marcel Geurts
Stan Cox
v1 - A
20:30 - 21:30 Trimhockey Teun van Eijk v1 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen A v1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep v1 - A Trainers: Indey Robben, Senna Vleeshouwers
18:00 - 19:00 Benjamins Isa Houben
Kookaï Karis
v1 - A
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Ferdy Mommers
Rick Stevens
v1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 3F1 Pien Engels
Cecile Walther
v1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 MIX Fleur Langendonck
Finn Tinnemans
v1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Kyra Hendrix
Thomas Kuijt
v1 - B
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Danique Leenders
Ron Kurvers
v1 - A
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Eric Mommers v1 - B VACATURE
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:00 Meisjes D2 Marijn Poulissen
Anouk van der Wielen
v1 - A
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Ruben Leenders
Rick Stevens
v1 - B
20:00 - 21:30 Dames 1 Iris Crooijmans v1 - A
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Iris Crooijmans v1 - A
20:30 - 22:00 Heren 1 v1 - B
Hoofdsponsor
Sponsoren
Clubcompetitie
1. Meisjes C1 zaal
2. Meisjes D1
3. Meisjes C1
4. Jongens C1
5. Meisjes D1 zaal
hele clubcompetitie..