Trainingsschema

 

Vanaf maandag 17 augustus starten de trainingen weer. Op de onderstaande data zijn er géén trainingen of is er een aangepast schema. 

2020
Herfstvakantie Van maandag 19 oktober  t/m vrijdag 23 oktober
Winterstop
Vanaf maandag 7 december
Start zaaltrainingen n.n.b.

2021
Wintertrainingen
n.n.b.
Carnavalsvakantie
n.n.b.
Reguliere trainingen
n.n.b.
2e Paasdag
n.n.b.
Meivakantie
n.n.b.
Hemelvaartsdag
n.n.b.
2e Pinksterdag
n.n.b.
Zomerstop
n.n.b.


Veldverdeling (zie onderstaande schema's):
(A) = veldhelft aan zijde van parkeerplaats
(B) = veldhelft aan zijde van industrieterrein

 

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Kyra Hendrix
Senna van Breukelen
v1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Finn Tinnemans
Thomas Kuijt
v1 - A
19:15 - 20:30 Jongens B1 Michiel Bottinga v1 - A
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Eric Mommers v1 - B
20:30 - 21:45 Meisjes B1 Marijn Poulissen v1 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Eef Maassen
Jans Poulissen
v1 - B
19:00 - 21:30 Keepers Junioren Trainingsgroep v1 - A Tim Smits
19:15 - 20:30 Jongens D1 Roy Van Leeuwen v1 - B
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Fred Croughs v1 - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Laura Bouten
Senna van Breukelen
v1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Fleur Langendonck
Pien Engels
v1 - A
19:15 - 20:30 Jongens B1 Ruud Lormans v1 - A
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Eric Mommers v1 - B
20:30 - 21:45 Trimhockey Teun van Eijk v1 - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep v1 - B Indey Robben Jort Mulder
18:00 - 19:00 Benjamins Senna Vleeshouwers
Stijn Engels
v1 - A Juul Bruijnen Coördinator
18:00 - 19:00 Meisjes E6.1 Isa Houben
Kookaï Karis
v1 - A Juul Bruijnen Coördinator
18:00 - 19:00 Mixed F1 Mika Vleeshouwers
Suze Doesborgh
v1 - A Juul Bruijnen Coördinator
19:00 - 20:15 Meisjes D1 Eef Maassen v1 - B
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Ron Kurvers v1 - A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:00 Jongens D1 Chris Leenders
Mark Zelen
v1 - B
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Ruben Leenders v1 - A
20:00 - 21:30 Dames 1 v1 - A Onderling
20:00 - 20:30 Heren 1 v1 - B Keeperstraining
20:30 - 22:00 Heren 1 v1 - B Onderling