schema scheidsrechters

1-3

 

   

Scheidsrechter rooster

 

Ter opfrissing:

 

·        Ruilen:Als er geruild wordt, let dan op het volgende!

 

o  Ruil bij voorkeur met iemand uit je eigen team en doe dit tijdig.

 

o  In geval dat het niet lukt, spreek dan je coach aan. Samen met hem kom je tot een oplossing.

 

o  Heb je een vervanger geef dat dan meteen  even door aan de "velddienst” (zie wedstrijdschema infoblad) of Gerda Doesborgh.

 

o  Ben je spelleider zoek dan ook een spelleider als vervanger.

 

·        Spelleiders en Coaches JJ:  Het is een goede gewoonte  om vóór de wedstrijd gezamenlijk overleg te hebben met de coaches van de teams. Spreek af waar je speciaal op gaat letten tijdens de wedstrijd. Doel is dat de kinderen iets leren van de wedstrijd.

 

·        Spelleiders: Voor degene die ingedeeld staan bij de jongste jeugd wedstrijden is het raadzaam de spelregels nog eens door te nemen. 3- tallen is voor een aantal spelleiders nieuw. Deze vind je op de KNHB site onder arbitrage. Ook liggen er spelregels in het clubhuis.

 

Scheidsrechters zaterdag competitie voorjaar 2013

 

 2 maart
MF1mix:Sabine van Westerveld                     Sofie Bottinga
M6E1:    Morrison lustermans
MD1:      Myrthe Crijns                                      Frederique de Winne
MC2:      Cynthia Kwee                                      Romy Derks
MB1:      Sofie Jacobs                                         Lieke Bosch
9 maart
MF2:      Linda Joosten                                      Stefanie Verstegen*                          *Mechlin
J8E1:      Mathijs Pelders                                   Ab Wijnands
JC1:        Milou Wokke                                       Sophie Nadorp
MC1:      Dionne Croughs                                  Marsha Maessen
JA1:        Bas Wijnheymer                                 Joost Peters

16 maart
MF2:      Kevin Zegers                                        Mechlin Pelders
J8E1:      Mathijs Pelders                                   Winston van de Mosselaer
MD1:      Danique Leenders                              Marilou van Westerveld*                 *Sebastiaan
MC2:      Daan van Looijen                                Bente Arts
MB1:      Sebastiaan van Kemenade                Rachelle Ewalds                                 
23 maart
MF1mix:Jarmil janssen                                      Janne Ottenheim
M6E1:    Bas Bottinga
MD1:      Iris Crooijmans                                    Bonita Beeker                     
MC2:      Nannie Christaens                              Rick Stevens
MC1:      Maud Panken                                      Daniek Bosch

6 april
J8E1:      Mathijs Pelders                                   Alexander Hauth
MF2:      Sebastiaan van Kemenade                Sofie Jacobs
JC1:        Toon Panken                                       Michiel Bottinga
MB1:      Rob Maas                                             Peter van Looijen
JA1:        Pieter de Vries                                    Ambrose op het veld
13 april
MF2:      Eline Sijbers                                         Mechlin Pelders 
J8E1:      Jeroen Bosch                                       Mathijs Pelders
JC1:        Friso Snellink                                       Noud van Looijen
MC1:      Morrison lustermans                         Joel Janssen         
JA1:        Ties Peters                                           Jonas de Vries
20 april
MF1mix:Natasja janssen                                    Sofie Bottinga
M6E1:    Larissa van Westerveld
MD1:      Bonita Beekers                                    Femke van Looijen
MC2:      Kevin Zegers                                        Mandy van Rooijen
MB1:      Jarmil Janssen                                      Rick Horio
11 mei
MF1mix: Janne Ottenheim                               Frederique de Winne
M6E1:    Noud van Looijen                                                              
JC1:        Alexander Hauth                                Daan van Looijen
MC1:      Ab Wijnands                                        Michiel Bottinga
JA1:        Pieter de Vries                                    Joost Peeters
25 mei
MF2:      Myrthe Crijns                                     Jip de Smedt*                      *Toon Panken
J8E1:      Mathijs Pelders                                   Max v/d mortel
JC1:        Eline Sijber                                           Friso Snellink
MB1:      Han Jacobs                                           Natasja Janssen   
JA1:        Jan de vries                                          Peter van Looijen
1 juni
MFmix:   Sabine van Westerveld                     Maud Geurts*                     *Bas Wijnheymer
M6E1:    Robin Mommers 
MD1:      Ties Peters                                           Juul Ottenheim*                 *Bas Wijnheymer             
MC2:      Bas Bottinga                                         Maurice Holla
MC1:      Jonas de Vries                                     Rick Stevens

 

Scheidsrechters zondag competitie voorjaar 2013
3 maart
HV:         Sander Vogel                                       Hub Doesborgh
17 Maart
HV:         Rob Schers                                           Bart kranen
H2:         Daan Snellink                                       Rein Jacobs
D1:         Daan Snellink                                       Frans Jozef van Ommeren
H1:         Roel Doesborgh                                    Mechlin Pelders            
7 april                
H2:         Gillian Lustermans                              Jan de Vries
D1:         Eric Mommers                                     Fred Croughs 
H1:         Henri Oostdijk                                     Jeroen Ottenheym                                            
21april                                              
HV:         Ties Peters                                           Rick Horio
H2:         Peter van Looijen                                Ambrose op het Veld
D1:         Han Jacobs                                           Maurice Holla
H1:         Pim Doesborgh                                   Henri Oostdijk                                                    
5 mei
D1:         Daan Snellink                                       Jan de Vries
H1:         Roel Doesborgh                                  Jeroen Ottenheym            
12 mei
HV:         Rob Schers                                           Hub Doesborgh
D1:         Frans Jozef van Ommeren                Fred Croughs
H1:         Henri  Oostdijk                                    Mechlin Pelders
2 juni
HV:         Sander Vogel                                       Koert Deen
H2:         Daan Snellink                                       Eric Mommers
H1:         Pim Doesborgh                                   Mechlin Pelders


 

 
1-3-2020 Technische commissie