Diensten

zaterdag 26 oktober 2019 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Chimène Erens  
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Beaudine Doesborgh  
10:15 - 12:00  Ouders/verzorgers van Vera Smets  
10:15 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sophie Hunnekens  
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Isa Houben  
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Veerle Kuijpers  
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lotte van der Leeden  
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Luna Sijben  
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Flip Fleuren  
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jort Mulder  
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Cecile Walther  
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jinske Sonnemans  
zaterdag 2 november 2019 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sam Kranen  
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lotte Kleynen  
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Niek Schreurs  
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Gio Wagemans  
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van lisa van den berg  
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Femke Huys  
zaterdag 9 november 2019 
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Sophie Korsten  
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Saar Scholte  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Demi Peters  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Emily Beekmans  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Sepp Hoyng  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Olaf Bruijnen  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Noa Spiering  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jip Steeghs  
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Loïs Zoontjes  
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nina Engels  
zaterdag 16 november 2019 
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Sofie Van Den Hombergh  
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Iva Kuijpers  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Feline Umlauf  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Luna Hanssen  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Nina Manders  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Suze Doesborgh  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maud Van Maris  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Randi Hunnekens  
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sam Akkermans  
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Gijs Keereweer  
zaterdag 23 november 2019 
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Lara Geerarts  
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Tess Kurstjens  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guido Horijon  
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Jur Delmée  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fleur Langendonck  
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Femke Huys  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maartje Jacobs  
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Mimi Holthuis