Trainingsschema

 

Vanaf maandag 30 augustus starten de trainingen weer. Op de onderstaande data zijn er géén trainingen of is er een aangepast schema. 

2021
Herfstvakantie Vanaf maandag 25 oktober  t/m vrijdag 29 oktober
Winterstop
Vanaf maandag 6 december
Start zaaltrainingen n.n.b.

2022
Wintertrainingen (1 keer per week)
Vanaf maandag 7 februari
Carnavalsvakantie
Maandag 28 februari t/m 4 maart
Reguliere trainingen (2 keer per week)
Vanaf maandag 9 maart
2e Paasdag
Maandag 18 april
Meivakantie
Woensdag 27 april
Hemelvaartsdag
Vanaf maandag 2 mei t/m vrijdag 6 mei
2e Pinksterdag
Donderdag 26 mei
Zomerstop
n.n.b.


Veldverdeling (zie onderstaande schema's):
(A) = veldhelft aan zijde van parkeerplaats
(B) = veldhelft aan zijde van industrieterrein

 

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Fleur Langendonck
Pien Engels
v1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Kookaï Karis
Suze Doesborgh
v1 - A
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Eric Mommers v1 - A
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Stan Cox
Mark Zelen
v1 - B
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Ruben Leenders v1 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Finn Tinnemans
Thomas Kuijt
v1 - B
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Stijn Engels
Isa Houben
v1 - A
19:15 - 20:45 Jongens A1 Michiel Bottinga v1 - B
19:15 - 20:30 Jongens C1 Roy Van Leeuwen v1 - A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Kookaï Karis
Suze Doesborgh
v1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes E6.1 Lotte Kleynen
Jip Verbugt
Senna Vleeshouwers
v1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes F3.1 Coen Hoyng
Olaf Bruijnen
v1 - A
19:00 - 20:15 Meisjes C1 Fleur Langendonck
Pien Engels
v1 - B
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Ruud Lormans v1 - A
20:15 - 21:45 Meisjes A1 Ron Kurvers v1 - B
20:45 - 21:45 Trimhockey Teun van Eijk v1 - A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Stijn Engels
Isa Houben
v1 - A
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Finn Tinnemans
Thomas Kuijt
v1 - B
19:00 - 21:00 Keepers Junioren Trainingsgroep v1 - A Tim Smits
19:15 - 20:45 Jongens A1 Jasper Heemskerk v1 - B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:15 - 20:30 Jongens C1 Rick Stevens v1 - A
19:30 - 21:00 Dames 1 v1 - B
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 Iris Crooijmans v1 - B
20:30 - 22:00 Heren 1 v1 - A onderling